PALMA
18 h
Església Castrense
Parròquia de Sant Ferran (Platja de Palma)
18:30 h
Església de la Mercè
Germanetes dels Pobres
Parròquia de Son Roca
Parròquia del Molinar
Parròquia de Can Pastilla
19 h
Parròquia de Sant Magí
Església de les Carmelites Descalces
Parròquia de Sant Jaume
Església de Monti-sion
Parròquia de Santa Teresa de l’Infant Jesús
Parròquia de la Soledat
Parròquia de Sant Joan d’Àvila
Parròquia de la Resurrecció
Parròquia de s’Aranjassa
Parròquia del Coll d’en Rabassa
Parròquia de Badies
Parròquia de Sant Marçal (sa Cabaneta)
19:30 h
Santuari de l’Anunciació (la Sang)
Església de Sant Joan de Malta
Monestir de la Concepció
Parròquia de Sant Nicolau
Parròquia de Sant Alonso Rodríguez
Parròquia del Beat Ramon Llull
Parròquia de Son Dameto
20 h
Parròquia de Santa Creu
Església dels Caputxins
Església dels Socors
Parròquia de Sant Miquel
Parròquia de Sant Sebastià
Parròquia del Terreno
Parròquia de la Santíssima Trinitat
Parròquia dels Hostalets
Parròquia de Sant Josep Obrer
Parròquia Immaculat Cor de Maria
Parròquia de Portopí
Parròquia del Vivero
Parròquia Sant Francesc de Paula
Parròquia d’es Pil·larí
Parròquia de s’Arenal
Església de la Porciúncula
Parròquia de Son Ferriol
20:30 h
Parròquia de sa Vileta
Parròquia de Sant Jordi
Parròquia de Pòrtol
22 h
Monestir de Santa Clara
23 h
Catedral de Mallorca
Basílica de Sant Francesc
Parròquia de l’Encarnació
23:30 h
Parròquia Santa Catalina Thomàs
zona SÓLLER
18 h
Parròquia de Palmanyola
Parròquia de Fornalutx
18:30 h
Parròquia de Banyalbufar
19 h
Parròquia de Bunyola
20 h
Parròquia d’Esporles
Parròquia d’Estellencs
Parròquia del Port de Sóller
Convent de Sóller
22:30 h
Parròquia de Sóller
zona LLEVANT
17 h
Capella de la Residència de Manacor
18 h
Parròquia de Son Servera
Monestir de Benedictines
Parròquia de la Colònia de Sant Pere
18:30 h
Parròquia de Son Carrió
Vicaria de Son Negre (Manacor)
19 h
Parròquia de Crist Rei (Manacor)
Església de Fartàritx (Manacor)
Parròquia de Cala Rajada
19:30 h
Parròquia de Sant Llorenç des Cardassar
Parròquia de Sant Pau (Manacor)
20 h
Parròquia dels Dolors (Manacor)
Parròquia d’Artà
Parròquia de Capdepera
20:30 h
Convent dels Franciscans d’Artà
zona DES PLA
18 h
Parròquia de Biniali
19 h
Parròquia de Randa
Parròquia de Costitx
Parròquia de Pina
20 h
Parròquia d’Ariany
Parròquia de Santa Eugènia
Parròquia de Petra
Parròquia de Montuïri
Parròquia d’Algaida
20:30 h
Parròquia de Porreres
Parròquia de Sencelles
Parròquia de Sant Joan
zona LLUC-RAIGUER
19 h
Parròquia de Binissalem
19:30 h
Parròquia Santa Maria la Major (Inca)
Parròquia de Selva
Parròquia de Mancor de la Vall
Parròquia de Biniamar
20 h
Parròquia d’Orient
Parròquia de Campanet
Parròquia de Consell
Església de Sant Francesc (Inca)
Monestir de Sant Bartomeu (Inca)
20:30 h
Parròquia de Moscari
22 h
Santuari de Lluc
22:30 h
Parròquia de Búger
23 h
Parròquia d’Alaró
Parròquia de Crist Rei (Inca)
Parròquia de Lloseta
Parròquia de Caimari
zona MIGJORN
18 h
Parròquia de Llucmajor (per a infants)
Parròquia de Felanitx
Oratori des Carritxó
Parròquia de Santanyí
Parròquia de Cala d’Or
Parròquia des Llombards
18:30 h
Església de sa Ràpita
19 h
Parròquia de ses Salines
19:30 h
Parròquia de Cas Concos
Parròquia de Campos
19:45 h
Església de Sant Alfons (Felanitx)
20 h
Parròquia de Llucmajor
Parròquia de s’Horta
Parròquia de Calonge
Parròquia de s’Alqueria Blanca
20:30 h
Parròquia de la Colònia de Sant Jordi
21 h
Parròquia de Portocolom
zona PONENT
18 h
Parròquia de s’Arracó
Capella Verge de Galatzó
Parròquia des Capdellà
18:30 h
Parròquia de Sant Agustí
19 h
Parròquia d’Andratx
19:30 h
Parròquia de Calvià
20 h
Parròquia del Port d’Andratx
Parròquia de Palmanova
23 h
Parròquia de Galilea
zona NORD
18 h
Parròquia d’Alcúdia
Parròquia de Santa Margalida
19:30 h
Parròquia de Can Picafort
Parròquia de sa Pobla
20 h
Parròquia de Muro
21 h
Parròquia de Pollença